PěčeníTescoma nabízí celou řady pomůcek k pečení.

pekáč ExclusivePekáče na pečení

V nabídce firmy Tescoma najdete pekáče na pečení Tulip, Praktik a Exclusive. Pekáč na pečení Tulip má oválný tvar a prodává se dvou velikostech. Vyrábí se z kvalitní nerezavějící oceli. Dno pekáče je extra masivní pro dlouhé držení tepla. Pekáč na pečení  Praktic má obdélníkový tvar a je vyroben z nerezvějící oceli. Pekáč se prodává pouze ve velikosti 40x25 cm. Pekáč na pečení Exclusive má obdélníkový tvar. Je vyrobený z velmi kvalitní nerezavějící oceli. Dno pekáče je sendvičové, zajišťuje dlouhé držení tepla v pekáči. Vyrábí se pouze ve velikosti 36x24cm.  Více informací a koupě pekáčů na pečení Tescoma.

Formy na pečení

Forma srdceNepřilnavé formy na pečení

Nepřilnavé formy na pečení jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který zabraňuje připečení k formě.  Na trhu jsou řady Delicia a Saphir. Řada Delicia je opatřena antiadhezním povrchem. Formy není nutné vymazávat a vysypávat mouhou. V nabídce najdete formy a plechy na pečení. Formy můžete koupit v různých tvarech jako srdce nebo medvídek a další.  Řada Saphir zahrnuje pouze plechy na pečení.

Silikonová formaSilikonové formy na pečení

Silikonové formy jsou vyrobeny ze žáruvdorného silikonu. Tyto formy nepřipalují, nelepí a není nutné je žádným způsobem vymazávat.  Silikon použitý na výrobu forem je samozřejmě zdravotně nezávadný. Výhodou je, že silikon neabsorbuje pachy, snadno se čistí a dobře drží tvar. Na silikonocé formy poskytuje Tescoma záruku 5 let. V nabídce najdete množství tvarů a barev forem.

Více informací a koupě forem na pečení Tescoma.

Pomůcky na pečeníPomůcky na pečení

Tescoma nabízí také celou řadu pomůcek na pečení.  Můžete si zakoupit zapékací misky, vykrajovátka, kuchyňké minutky, kuchyňské teploměry, silikonové podložky, chňapky, kuchyňské zástěry, kuchyňské rukavice,  vály na těsto, šlehací metla,  síta na mouku, stěrky, nůz na pizzu, kuchyňské váhy a celou řadu dalších pomůcek. Více informací a koupě pomůcek na pečení Tescoma.