NápojeFirma Tescoma se zaměřuje i na kuchyňské pomocníky pro přípravu nápojů.

Sklenice na vínoVíno

V nabídce najdete kvalitní výrobky k podávání vína. V prodeji jsou různé druhy sklenic, na bílé víno, na červené víno na šampaňské, v různých velikostech. Dále otvíráky na víno z plastu nebo kovu. Několik druhů uzávěrů na víno nebo chladící nádobky a další. Více produktů, informací a koupě příslušenství k podávání vína od Tescomy.

Konvice Piko, 2lČaj a káva

Pro přípravu čajů Tescoma nabízí několik druhů čajových konvic. Jsou to konvice Tee Time, Perfekta, Instyle, Pino a Pino Extra. Objem konvice se pohybuje od 1,25l - 2 l podle typu konvice.  Konvice jsou vyrobeny z kvalitní nerezavějící oceli a jsou vhodné na všechny druhy sporáků.  Pro přípravu kávy Tescoma nabízí kávovary Paloma v různých velikostech.  Kávovary Paloma jsou vyrobeny z nezávadného hliníku, rukojeť je vyrobena z žáruvdorného plastu, díky němuž nepálí.  Můžete je použít na všech typech sporáků.  Více informací a koupě příslušenství k čaji a kávě .

Termosky SportyTermosky

Termosky Tescoma patří na našem trhu k těm nejlepším . Termoska Sporty se stala vítězem redakčního testu MF Dnes, ten byl zaměřen především na kvalitu materiálu a měření toxických látek uvolňovaných do nápoje v termosce. Termoska Tescoma Sporty se stala mezi dvanácti soupeři absolutním vítězem.  Dále jsou v nabídce termosky Family, Canny a Belly. Termosky jsou nabízeny v různých barvách a velikostech. Více informací a koupě termosky Tescoma.

Shaker TescomaMíchané nápoje

Pro přípravu míchaných nápojů firma Tescoma nabízí kvalitní Shaker.  Je ideální pro domácí i profesionální použití.  Je vyroben z kvalitní nerezavějící oceli a obsahuje sítko k cezení nápojů.  V balení k Shakeru najdete i recepty na jednoduché koktejly.  Více informací a koupě Shakeru Tescoma.