Soupravy pro pěstování bylinek SENSE Tescoma


Soupravy pro pěstování bylinek SENSE Tescoma

Používáte rádi při vaření či dochucování jídel bylinky? Pokud ano, jistě se vám bude líbit novinka - soupravy pro pěstování bylinek SENSE. Není nic lepšího, než si na čerstvý chléb s máslem nařezat čerstvou pažitkuu. Nyní je to možné i v nevhodných podmínkách pro pěstování (panelový dům). Soupravy pro pěstování bylinek Sense jsou vhodné pro pěstování v domácnosti díky velikosti truhlíku i snadnému starání se o bylinky. Nechte vaši ratolest vyzkoušet si vypěstovat bylinky pohodlným a moderním způsobem.

Tescoma sense

Souprava na pěstování bylinek SENSE obsahuje semínka i půdní bio substrát, takže se nemusíte o nic starat. Stačí si jen vybrat z několika druhů bylinek, které Tescoma nabízí, zasadit a čekat na úrodu.

Tescoma bylinky sense
Ilustrativní obrázek: Souprava pro pěstování bylinek SENSE Tescoma


Pokud rádi vaříte ostřejší jídla, je pro vás vhodná souprava pro pěstování bylinek Sense bazalka, která má jemně ostrou chuť a vůni. Pokud jste milovníci polévek a rádi si zdobíte svačinky zdravými bylinkami, potěší vás soupravy s pažitkou, řeřichou či souprava s petrželí, která je obecně v kuchyních často používaná, především pro její vysoký obsah vitamínů a jemnou chuť. Souprava Sense s bylinkou tymián a oregáno se hodí pro ty, kteří rádi vaří italskou kuchyni - zejména pizzu, lasagne či těstoviny, a také pro ty, kteří mají rádi exoticky připravené maso. Soupravy na pěstování bylinek Sense ozdobí vaši kuchyni a čerstvě ochutí vámi připravované pokrmy.


ETESCOMA.CZ