Pánve Tescoma

Pánve Tescoma jsou vysoce kvalitní pánve různých tvarů, velikostí a možností využití. Pánve Tescoma tvoří jedny z mnoha nepostradatelných pomocníků ve Vaší kuchyni. Můžeme je rozdělit do několika pomyslných skupin:

Wok pánve Tescoma jsou vhodné jak pro přípravu „číny“ tak pro všechny oblíbené pokrmy připravované v hluboké pánvi. Wok pánve Tescoma jsou vyrobeny z kvalitní oceli, která je opatřena antiadhezním povlakem proti připalování nebo z nerezavějící oceli a extra silným sendvičovým dnem.

Indukční pánve Tescoma jsou pánve určené pro vaření na indukci. Při používání pánve na indukci Tescoma je nutné pro správnou funkci výrobku vybrat správnou velikost plotýnky, tzn. používat plotýnku stejné velikosti nebo menší, než je průměr dna indukční pánve Tescoma. V opačném případě pánev na indukčním sporáku nefunguje.

 tescoma pánve
Ilustrativní obrázek: Pánve Tescoma


Teflonové pánve Tescoma jsou velice oblíbené hlavně u těch, kteří rádi vaří s minimem nebo úplně bez tuku. Pánve s nepřilnavým povrchem Tescoma splňují všechny požadavky kladené na teflonové pánve.

Keramické pánve Tescoma jsou novinkou a okamžitě se staly velmi oblíbenými pánvemi. Mají antiadhezní povlak, který je obohacen mikročásticemi přírodních keramických materiálů. Keramická pánev Tescoma zaujme i svým neobvyklým designem - světlý vnitřní keramický povlakem a vnější modrou povrchovou úpravou.

Pánve s poklicí Tescoma umožňují díky skleněné poklici všechny druhy vaření včetně dušení. Poklice je součástí balení.

Grilovací pánve Tescoma jsou masivní odlévané pánve s profilovaným dnem pro grilování. Jsou opatřeny prvotřídním antiadhézním povlakem Teflon Classic™ proti připalování. S grilovací pánví Tescoma zažijete romantiku letních "grilovaček" i z pohodlí domova.

Titanové pánve Tescoma jsou masivní lisované pánve s dlouhou životností. Jsou vhodné k vaření bez tuku. Titanové pánve Tescoma jsou ideální pro velmi intenzivní používání.

Pánve s vysokým okrajem Tescoma jsou ideální k přípravě velkého množství jídla v jedné pánvi. Díky vysokému okraji potraviny z pánve Tescoma nevypadávají.

ETESCOMA.CZ