Pánve
Kuchyňská pánev je kuchyňská potřeba, která se používá pro smažení, pečení, vaření, dušení, grilování nebo pražení různých potravin při přípravě jídla. Pánev je obvykle nádoba s plochým dnem, s nízkými nebo vysokými okraji, různých tvarů, tenkostěnná nebo tlustostěnná- podle užití, opatřená vhodnou rukojetí. Pro smažení se obvykle používá plechová pánev bez speciálních povrchových úprav, potraviny se v ní smaží za použití tuků. Pro smažení a pražení bez použití tuků se zpravidla používá pánev opatřená teflonovou vrstvou neboli pánev s antiadhezním povlakem. Dnešní trh nabízí mnoho druhů pánví. Od keramických, přes teflonové, indukční až po měděné nebo vysoce kvalitní titanové pánve.

pánev nádobí
Ilustrativní obrázek: Pánev


Pánve Grand Titan

Pánev Grand TitanPánev Grand Titand od Tescomy je vyroba z masivního hliníku potaženým velmi odolnou vrstvou z titanu. Při vaření na pánvi Tescoma Grand Titan, můžete bez obav používat i kovové obracečky. Masivní vrstva hliníku zajistí rovnoměrný rozvod tepla po celém povrchu pánve. Další skvělou vlastnostní titanového povrchu pánve Tescoma Grand titan je nepřilnavost. Díky tomu můžete připravovat zdravé pokrmy bez jediné kapky tuku. Více informací a koupě pánve Grand Titan od Tescomy.

Odlévaná pánev TescomaOdlévané pánve Tescoma

Odlévané pánve Tescoma jsou ideální ke každodennímu vaření. Povrch pánve je potažen klasickým teflonovým povrchem pro zvýšení nepřilnavost pánve. Pánve Tescoma jsou vhodné pro všechny tipy sporáků. Na odlévané pánve Tescoma nepoužívejte kovové obracečky. Více informací a koupě Odlévané pánve Tescoma.

Teflonové pánve Tescoma

Teflonová pánev SpiralTeflonové pánve tescoma jsou vhodné ke každodennímu vaření. Vnitřní část pánve je potažena kvalitní teflonovou vrstvou, která snižuju přilnavost a umožňuje vařit bez zbytečného množství tuku. Teflonové pánve Tescoma jsou nabízeny v několika různých provedení podle kvality a designu pánve. V nabídce najdete pánve Premium, Praktik, Spiral, Tescoma, Kashmir, Extra, Grand Chef a Presto. Více informací a koupě teflonových pánví Tescoma.

WokPánev Wok

Pro pánve Wok je typický zvýšený okraj pánve. Pánve Wok jsou vhodné pro přípravu zeleninových pokrmů a čín. Pánve Wok značky Tescoma jsou vyrobeny z masivního odlévaného materiálu a jsou potaženy teflonovou vrstvou bránící přilnavosti pokrmů. Více informací a koupě pánve Wok značky Tescoma.ETESCOMA.CZ