Pánve i-PREMIUMPokud jste náročný kuchař a vyžadujete od kuchyňské pánve maximální nasazení, je pro vás linie pánví i-PREMIUM jako stvořená.

Pánve i-PREMIUM jsou vhodné na všechny druhy sporáků, včetně indukčních. Jejich hlavní výhodou je povrch, který hravě zvládne i kovové náčiní, takže si nemusíte dávat při vaření pozor, které nářadí používáte.Tescoma i-premium


Pánve a wok i-PREMIUM jsou lité, opatřeny speciálním extrémně odolným nepřilnavým povlakem, který odolá i kuchyňskému kovovému nářadí. Takže obavy z nerezových obraceček, pinzet či lžic jsou v případě pánví i-PREMIUM naprosto zbytečné. Pánev i-PREMIUM zaujme nejen svou mohutnou konstrukcí, ale i masivní ergonomickou rukojetí z odolného plastu a nerez oceli, která ani při dlouhotrvajícím použití nepálí.

Indukční dno pánví je vyrobeno z jediného plátu prvotřídní nerez oceli, ten je spojen s tělem pánve a díky tomu je i-PREMIUM při použití na indukčních sporácích maximálně účinná a ideálně šetrná. Údržba a mytí je taky absolutně snadná díky nepřilnavému povrchu. Pánve i-PREMIUM se stanou praktickými pomocníky při vaření a smažení vašich oblíbených pokrmů.

ETESCOMA.CZ