Nádobí Tescoma
Kuchyňské nádobí Tescoma je vysoce kvalitní nádobí, které má svou tradici již od roku 1998. Sídlem firmy Tescoma je město Zlín, průmyslové centrum, které světově proslulo obuvnickou firmou Baťa.

Firma Tescoma nabízí širokou škálu kuchyňského nádobí a nářadí. Každým rokem nabízí na trh originální novinky, které vynikají nejen svým designem, ale i propracovaností a ojedinělostí. Firma Tescoma nabízí velké množství sad nerezového nádobí. Od levnějších variant, jako jsou PRESTO, BELLY či COMFORT po dražší sady nádobí Tescoma např. VISION, HOME PROFI nebo AMILA, která se stala oblíbenou, hned od uvedení na trh v roce 2010. Ke většině sad nádobí Tescoma lze také dokoupit samostatné hrnce. Nádobí Tescoma je ideálním vybavením do každé kuchyně.

nádobí Tescoma
Ilustrativní obrázek: Nádobí Tescoma

Pokud se jedná o tlakové hrnce, ani tady firma Tescoma nezaostává. V roce 2010 uvedla na trh cenově dostupný hrnec řady PRESTO. Nejoblíbenějším tlakovým hrncem však zůstává BIO EXCLUSIVE, který se těší velké oblibě hlavně kvůli poměru cena : výkon.

Kuchyňské nože Tescoma je široká kategorie, ve které naleznete nože různých tvarů, stylů, použití i kvality. Absolutní novinkou, kterou se firma Tescoma pochlubila na přelomu roku 2010/2011, jsou antiadhezní nože PRESTO TONE, které jsou šetrné ke krájeným pokrmům a jsou nenáročné na údržbu.

Nádobí značky Tescoma jde s dobou, a proto neustále vymýšlí novinky pro vaše potěšení. Roztomilou novinkou firmy Tescoma jsou značky na sklenice myDRINK, které potěší především vaše děti. Veselé „rozlišováky“ tvarů mořských živočichů firma Tescoma nabízí v sadě 12 kusů. Pro ty starší vyrobila „vychytávku“ v podobě uvolňovače konce fólie PRESTO, který vám už nikdy nedovolí zdržovat se nad hledáním konce fólie při balení potravin. Absolutní novinkou je také sada šablon na cappuccino, se kterými vykouzlíte na vašem nápoji kreativní vzory. K tomu můžete použít porcelánové nádobí Tescoma a dokonalost je na světě.

Milovníkům pečení má Tescoma opravdu co nabídnout. Pekáče na pečení, spousty vykrajovátek a formiček, válečků i forem, ať už ze silikonu nebo s antiadhezním povlakem. Tescoma myslí i na kreativní domácí pekaře a letos v zimě uvedla na trh sady vykrajovátek - vánoční salaš, vánoční zvoneček a stromeček.

Kdo by chtěl potěšit své blízké originálním dárkem, může zakoupit dárkový poukaz, který firma Tescoma nabízí v několika cenových variantách. Konečně si mohou vaši příbuzní vybrat nádobí podle svého gusta. Kuchyňské nádobí Tescoma nikdy nezklame.ETESCOMA.CZ