Nádobí Fagor


Firma Fagor působí na českém trhu od roku 1994 a nabízí široký sortiment výrobků, mimo jiné i kuchyňské nádobí Fagor. Kuchyňské nádobí Fagor je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli a je vhodné na plynový, elektrický, sklokeramický sporák i indukční desku.

Firma Fagor nabízí sady hrnců, tlakové hrnce, pánve a nerezové kávovary.

Nerezové kávovary Fagor jsou k dostání v různých velikostech a provedeních (4-10 šálků). Jsou vhodné pro všechny typy sporáků, včetně indukce. Kávovary Fagor mají zrcadlově leštěný povrch a příslušenství pro přípravu poloviny kávy při zachování její chuti i aroma.

Pánve Fagor jsou vyrobeny z nerez oceli 18/10 a liší se povrchovou úpravou. Firma Fagor nabízí pánve s nepřilnavým povrchem, grilovací pánve, nerezovou pánev a nepřilnavou pánev TITAN s tloušťkou dna 10 cm. Pánve Fagor jsou vybaveny odolnou rukojetí a zaručují dokonale rovnoměrné rozložení tepla během vaření.

Tlakové hrnce Fagor se od sebe liší především systémem ventilů. Tlakový hrnec CHEF Fagor má jeden samočistící ventil a dva extra bezpečnostní ventily, automatický uzávěr víka a vyjímatelný časovač s LCD displejem. Tlakový hrnec CHEF lze zakoupit i v sadě 2 kusů - 4 a 6 litrového hrnce s univerzální tlakovou poklicí a víceúčelovým pařákem. Ostatní tlakové hrnce Fagor se liší tím, že neobsahují vyjímatelný časovač.

Sady nádobí Fagor jsou vysoce kvalitní a zaručí vám zdravé a bezpečné vaření s úsporou energie. Moderní design a propracovanost dává nádobí Fagor prvotřídní jedinečnost.