Kuchyňské váhy
Kuchyňské váhy bezesporu patří do základního vybavení každé kuchyně, kde se rádo peče a vaří. Na trhu jsou k dostání kuchyňské váhy mechanické, elektronické a digitální, existují typy stolní, závěsné, vestavné a samozřejmě také speciální.

Nejlevnější variantou jsou mechanické kuchyňské váhy, na které nedá dopustit většina kuchařů. Vždyť stará klasika je vždy nejlépe ověřená. Hlavní předností těchto kuchyňských vah je, že na nich můžete navážit až 10 kg. Ovšem s přesností už to tak slavné nebude. Mechanické váhy mají totiž zpravidla odchylku až 25 gramů.

Digitální kuchyňské váhy jsou sice dražší, zato jsou přesné jako hodinky. Váží na gram správně a jsou vhodné i pro dovažování. Jednoduchost displeje umožňuje přepínání mezi hmotnostmi a objemy.

kuchyňské váhy Tescoma
Ilustrativní obrázek: Kuchyňská váha TescomaFirma Tescoma nabízí kuchyňské váhy, elektronické, mechanické a kuchyňské váhy dovažovací. Všechny jsou vhodné do domácností i gastronomických zařízení. Pečení a příprava pokrmů je s kuchyňskými váhami Tescoma hračka.

ETESCOMA.CZ