Kuchyňské minutky

Kolikrát se Vám už stalo, že jste převařili vajíčka či spálili nedělní moučník ke kávě? Na tuto otázku asi každý z nás odpoví, že „občas se stane“. Proto je dobré pořídit si malého nenápadného pomocníka - kuchyňské minutky.

Kuchyňské minutky jsou dnes k dostání v různých tvarech a velikostech. Některé typy jsou tak designově propracované, že zapadnou do interiéru kuchyně tak, že ani nepoznáte, že se jedná o kuchyňské minutky.

Asi nejoblíbenější jsou kuchyňské minutky ve tvaru ovoce a zeleniny. Jejich výhodou je cena, která není příliš vysoká.

Mezi další cenově dostupné kuchyňské minutky patří minutky opatřené magnetem. Jsou praktické, ale vyžadují povrch, kam se přidělají (sporák, lednice), protože sami nestojí.

Moderní kuchaři ocení digitální kuchyňské minutky, které jsou sice dražší, ale lze je nastavit na jakýkoliv čas. Jedinou nevýhodou je, že se musí měnit baterie.

Fantazii se meze nekladou, a proto na trhu najdete i kuchyňské minutky ve tvaru např. vajíčka, postaviček nebo obyčejných geometrických tvarů.minutky Tescoma
Ilustrativní obrázek: Kuchyňské minutky


Kuchyňské minutky Tescoma vás potěší bohatou nabídkou typů, od klasických minutek ovoce/zelenina až po digitální minutky Presto, které jsou vhodné i pro ty nejnáročnější kuchaře. Firma Tescoma nabízí také minutky Magnetik, které mají v sobě magnet, lze je proto přidělat na lednici či sporák.

ETESCOMA.CZ