Keramické pánve GreenPan™
GreenPan™ je belgická společnost založená v roce 2007, která se snaží zlepšit kvalitu života moderní společnosti a aktivně se zapojit do zlepšování životního prostředí nás všech. Pánve jsou první kategorií produktů GreenPan™ a rozhodně nejsou poslední. Výroba pánví GreenPan™ je šetrná k životnímu prostředí (výrazné snížení emisí CO2 během výroby).

Keramické pánev GreenPan™ mají nepřilnavý povrch Thermolon™ Rocks, který na rozdíl od ostatních panví neobsahuje PTFE (polytetrafluorethen - je běžně používaný pro vytvoření nepřilnavých povrchů, protože má nízký koeficient tření, při použití v kuchyňských nádobách je stabilní do teploty 260°C). Nepřilnavý povrch Thermolon™ neobsahuje žádné stopy PTFE.

THERMOLON™ je neorganický potah složený především ze surovin pocházející z písku a v přírodě je snadno odbouratelný. Díky THERMOLONU™ se může na pánvi perfektně smažit, dusit, flambovat a v pánvích s kovovými držadly dokonce i péci a zapékat v troubě. Díky nepřilnavému povrchu je údržba pánví GreenPan™ velmi snadná.

keramická pánev greenpan
Ilustrativní obrázek: Keramické pánve GreenPan™


Keramické pánev GreenPan™ mají tělo vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku a jsou odolné vůči velmi vysokým teplotám (až 450°C)a mechanickému poškození. Hlavní výhodou keramické pánve GreenPan™ jsou excelentní nepřilnavé vlastnosti díky povrchu Thermolon a ergonomická, tepelně izolovaná rukojeť z tvrzeného plastu. Celá pánev je vyrobena z recyklovatelných materiálů. Dokonce brožury a návody jsou vyrobeny z recyklovaného neběleného papíru, pro jehož potisk se používá minimum barev. Neméně důležitou vlastností keramických pánví GreenPan™ je energetická úspora díky prvotřídnímu využití tepelné vodivosti a kvalitě dna pánve. Keramické pánve GreenPan™ jsou vhodné na všechny druhy sporáků, včetně indukčních. Při přehřátí pánve nedochází k vylučování žádných toxických výparů.

Hlavní výhody keramických pánví GreenPan™:

  • nepřilnavý povrch Thermolon™ Rocks (při výrobě nádobí s povrchem Thermolon™ se do ovzduší uvolňuje o 60% méně plynů, které ničí ozónovou vrstvu)

  • tělo keramické pánve z vysoce kvalitního hliníku

  • velmi snadné použití s dokonalým výsledkem

  • snadná údržba a čištění keramických pánví GreenPan™

  • certifikováno respektovanou mezinárodní Food and Drug Administration (FDA, USA)

  • keramické pánve GreenPan™ neobsahuje ŽÁDNÉ toxické PTFE a PFOA


ETESCOMA.CZ