Hrnce TescomaNerezové hrnce

Nerezové hrnce VisionNerezové hrnce Tescoma jsou ideální pro zdravé, komfortní a úsporné vaření. Hrnce Tescoma jsou vyrobeny z kvalitních a nezávadných materiálů, které zaručí dlohodobou spolehlivost a standard kvality. K výrobě nerezových hrnců Tescoma se používá nerezová ocel 18/10. Hrce jsou vybaveny moderním 3-vrstvým sendvičovým dnem pro lepší absorbování tepla. Jídlo v hrncích vydrží teplé delší dobu. Tescoma nabízí nerezové hrnce v řadách Vision, Home Profi, Presto, Amila, Praktica a Tulip - jsou určeny pro všechny typy sporáků - plynové, elektrické, sklokeramické i indukční!

Hrnec na špagetySpeciální hrnce

Tescoma nabízí také speciální hrnce pro přípravu rozličných pokrmů. Jsou to : hrnec na špagety Tescoma, napařovací hrnec Tescoma, mlékovar Tescoma nebo hrnec na chřest Tescoma. Tyto hrnce vám velmi usnadní práci při vaření pokrmů, které je potřeba po uvaření scedit, v případě mlékovaru při vaření pudingů, horké čokolády či klasického mléka. Speciální hrnce Tescoma jsou dostání v řadě Presto.

Hrnec s nepřilnavým povrchemHrnce s nepřilnavým povrchem

Oblíbení hrnce Tescoma jsou hrnce se speciálním antiadezním nepřilnavým povrchem. Samotný hrnce je vyroben z hliníku, na něj je přidělána ona speciální nepřilnavá vrstva. Antiadhezní hrnce Tescoma jsou vhodné pro přípravu omáček nebo dušeného masa. Hrnce s nepřilnavým povrchem Tescoma nejsou vhodné na indukci. Tescoma nabízí tyto hrnce v řadě Presto.

Indukční sada hrncůHrnce na indukci

Pokud chcete vařit v kvalitních hrncích a ještě k tomu ušetřit za stále se zdražující energie, jsou pro vás indukční hrnce Tescoma ideální. Indukční vaření je stále oblíbenější, je rychlejší, úspornější a bezpečnější. Je zbytečné psát řady hrnců, které jsou vhodné na indukci, jelikož většina hrnců Tescoma je ideální k tomuto modernímu vaření.

ETESCOMA.CZ