Dětské nádobí a příbory BAMBINILinie Bambini - Tescoma dětem

Konečně se dočkali i ti nejmenší a Tescoma uvedla na trh dětské nádobí a jídelní příbor BAMBINI, které zdobí motiv veselých a hravých motýlků. Dětská linie BAMBINI Tescoma je určena pro nejmenší děti od 6 měsíců. Jídelní příbor Bambini z nerezavějící oceli je pak určen větším jedlíkům - od 18 měsíců.

Linie Bambini Tescoma zahrnuje jídelní soupravu, která obsahuje 7 kusů barevného nádobí - miska na polévku, talířek, dlouhá lžička, jídelní příbor a originální hrníček s násoskou. K výrobě nádobí Bambini byl použit výhradně zdravotně a hygienicky nezávadný plast, nerozbitný melamin a nerez ocel.

Tescoma Bambini


Veselé hrníčky s násoskou, misky i talířky lze nakoupit i zvlášť a můžete si vybrat z několika barevných variant: pro holčičky růžovou nebo oranžovou a pro chlapečky zelenou či modrou barvičku.

Linie Bambini Tescoma také zahrnuje lžičky různých velikostí a barev. Originální a nápaditá cestovní miska Bambini potěší každou „akční“ maminku, která ráda vyráží s kočárkem do terénu. Miska je absolutně těsnící, takže z ní nevyteče žádný pokrm určený pro prcky. Lžička je na cestovní misce dokonale přicvaknutá, takže už se nedostanete do situace, kdy z tašky dlouze lovíte nástroj, kterým byste miminko nakrmili.

Tescoma Bambini

Praktické dózy Bambini Tescoma jsou určeny na skladování připravené „mňamky“ pro vašeho cvrčka. Lze je stohovat, můžete na ně psát (např. datum spotřeby) a nepropustí ani kapku.

Linie Tescoma Bambini splňuje ty nejpřísnější kritéria na výrobu dětského nádobí - BAMBINI je hygienicky nezávadné a žádným způsobem neovlivňuje připravované pokrmy. Potěšte své děti veselou jídelní soupravou Bambini.

ETESCOMA.CZ